Terasy na klíč

Terasa s krásným výhledem do zahrady nebo n hory či jiné panorama je jedním z nejlepších míst,jaké i můžeme společně s domem představit. Terasa na klíč představuje realizaci našich představ od A – Z, tedy od samotného projektu až po realizaci.

Konstrukce všech struktur vždy vyžaduje pečlivou přípravu a terasa není výjimkou. Nesmíme ovšem zapomenout na to, že při přípravě projektu pro terasu do domu je třeba vzít v úvahu, že architektura jakéhokoli návrhu by měla odpovídat exteriéru budovy.

V rámci výstavby terasy naši specialisté při přípravě projektu zohledňují následující body:

  • Umístění terasy, které závisí na tom, kde ji budete používat
  • Výhled z terasy
  • Použití vhodného materiálu, kde lze použít dřevěný materiál, WPC materiál a podobně
  • Tvar terasy do značné míry závisí na dostupném prostoru. Nejoblíbenější možností jsou obdélníkové, čtvercové a kulaté vzory. Pokud však chcete, aby byla vaše terasa jedinečná, můžete si vždy vybrat neobvyklý tvar

Jakmile je projekt terasy hotov a dohodneme se na všech detailech s vámi, náš tým začne připravovat povrch a postupy pro stavbu terasy. Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti realizací a montáže teras.

Oblast našeho zaměření je především hlavní město  Praha, dále pak Kolín, Mladá Boleslav, Kladno, Hradec Králové, Pardubice, Říčany a okolí.

Chcete terasu podle svých představ?

Naše terasy na klíč jsou pro Vás řešením.